O nás

  Naše firma byla založena v roce 1999. Začínali jsme s prodejnou v Moravském Krumlově, kde jsme si pronajali prostory, vhodné pro provoz stavebnin. V roce 2001 se nám podařilo zakoupit nemovitost, ve které jsme dodnes. Jedná se o objekt na Dvořákově 639, tzv. Králův dvůr.

  V témže roce jsme otevřeli naši druhou pobočku v Dolních Kounicích na ulici Karlovská 7. Pronajali jsme si objekt bývalé cihelny. Tuto jsme o rok později rovněž zakoupili. Mimo jiné je objekt znám tím, že se zde natáčel dnes již kultovní film Věry Chytilové s Bolkem Polívkou v hlavní roli"Dědictví aneb Kurvahošigutentag".

  Po celou dobu se snažíme zlepšovat naše služby a rozšiřovat sortiment zboží i služby spojené s jeho distribucí. Veškerý materiál u nás zakoupený Vám umíme doručit na Vámi požadované místo v krátkých termínech za konkurenceschopné ceny. Spolupracujeme s řadou výrobců a specializovanými velkoobchody a tudíž jsme schopni zajistit veškeré myslitelné zboží, které se dnes v oblasti stavebnictví pohybuje na našem trhu.

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode